KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5108586
nr 510 8586
Skulptur
Gips, Ruth Milles, Vattenbärerska, höjd: 35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2008
kl 16:00:43
200 kr
150 kr
300 kr
400 kr