ART / Sculptures and works of art / Sculpture 5108586
nr 510 8586
SCULPTURE
Lenght: ()
Gips, Ruth Milles, Vattenbärerska, höjd: 35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 450
Monday February 25 2008
at 16:00:43
200 kr
150 kr
300 kr
400 kr